• 1

אודות טברסקי 4, תל אביב

בתוך מגוון רחב של דירות דיסקרטיות בתל אביב, אנחנו גאים שהדירה המקסימה שלנו זוכה למחמאות רבות. אנחנו גאים בכך, כי אנחנו עושים הכל כדי לתת ללקוחות שלנו את השירות הכי טוב שהם יכולים לקבל, והרבה פעמים זה אפילו מעבר למה שהם ציפו. זו הסיבה שלמרות שיש הרבה דירות דיסקרטיות בתל אביב, יותר ויותר אנשים בוחרים בדירה שלנו.

להבדיל מהרבה דירות דיסקרטיות בתל אביב, אצלנו הדיסקרטיות לא מתבטאת רק במיקום של הדירה, בכניסה הצדדית או בחניה הקרובה. אצלנו הדיסקרטיות מתבטאת גם בחדרים, כיוון שאצלנו, מהרגע שנכנסת עם הבחורה לחדר, יש לך 40 דקות מלאות. זה בטח נשמע ברור, אבל אצלנו אף אחד לא יזרז אותך, או ידפוק לך על הדלת כדי להפריע. אנחנו יודעים שיש דירות דיסקרטיות בתל אביב שדברים כאלה קורים, אבל לא אצלנו.

כחלק מהשירות המעולה שאנחנו מציעים, אנחנו מאפשרים לך לעשות סיבוב נוסף אם גמרת לפני הזמן. להבדיל מדירות רבות אחרות בהן תוכל להשתמש בדירה למשך 40 דקות או לסיבוב אחד, הקצר מבין השניים, אצלנו הדירה שלך למשך 40 דקות. אם גמרת מהר ויש לך זמן, זאת זכותך להמשיך. לא רק שזה לא מפריע לנו, נהפוך הוא – אתה שילמת בשביל זה וזה בדיוק מה שהיינו רוצים שתעשה – תהנה מהזמן שלך, כי הוא שלך.

אנחנו מציעים מגוון רחב של בחורות – אירופאיות, מזרח אירופאיות וגם ערבייה, ברמת הגיינה גבוהה במיוחד, הכוללת החלפת מצעים עבור כל לקוח, ומגבות מבושמות ורכות. הבחורות שלנו מקבלות ליווי רפואי צמוד ונבדקות בתדירות גבוהה, אנחנו מציעים גם קבלת פנים איכותית במיוחד ואווירה שרמנטית.

שרותי ליווי|בובת מין|דירות דיסקרטיות בתל אביב